Game of Thrones

Zdobądź Żelazny Tron w Game of Thrones Winter Is Coming!

Game of Thrones Winter Is Coming to oficjalnie licencjonowana strategicznagra przeglądarkowa osadzona w fantastycznym świecie Westeros, znanym z serii powieści George'a R. R. Martina - Pieśń Lodu i Ognia (Gra o Tron). Wcielasz się w niej w potężnego lorda Westeros, który chce zapewnić swoim ludziom pokój i dobrobyt. Game of Thrones Winter Is Coming łączy tradycyjną strategiczną rozgrywkę z elementami gry RPG, by wciągnąć cię w świat popularnego serialu i powieści. Umocnij swoje ziemie, zbuduj wielkie królestwo, a następnie zwerbuj i wyszkól potężną armię. Nadchodzi zima, musisz się przygotować.

Kluczowe elementy Game of Thrones Winter is Coming

Przeżyj wydarzenia sagi – Odkryj krainę Westeros, spotkaj znane postaci z serialu i weź udział w zmaganiach Siedmiu Królestw. Być może pewnego dnia zasiądziesz na Żelaznym Tronie!

Zbierz armię – Będziesz potrzebować solidnej twierdzy, która posłuży za twoją bazę oraz armii zdolnej jej bronić. Wojska pomogą ci także rozszerzyć swoją strefę wpływów. Rekrutuj i szkól szeroką gamę jednostek, a także popularne postaci z serialu.

Zaprowadź pokój w Westeros – Starcia Siedmiu Królestw rozerwały Westeros na strzępy, a zwykli ludzie płacą za to najwyższą cenę. Czy uda ci się zakończyć nieustające spory i zapewnić krainie stabilność i pokój?