Forge of Empires

Zbuduj potężne imperium, które przetrwa przez wieki!

Podróż przez historię ludzkości

Jeśli zastanawiałeś się, czy mógłbyś dowodzić miastem, wojskiem, a może i całym kontynentem, przeglądarkowa gra Forge of Empires to coś, co powinno Cię zainteresować! Wciel się w rolę przywódcy, budowniczego i zarządcy w jednej osobie i poprowadź swoje miasto od kilkudomowej osady poprzez wiele epok, aż do osiągnięcia metropolii, której siły nic nie zachwieje. Rozwijaj nowe technologie, zbieraj drogocenne surowce, wykonuj misje przy pomocy nieustraszonej armii, ale nie zapominaj, że z planów nieskończonej ekspansji nici, jeśli nie zadbasz o zadowolenie swoich mieszkańców! Ta strategiczna gra wymaga kompleksowego działania i doskonałego planowania zarówno podbojów, jak i utrzymywania porządku i zadowolenia w mieście, które zostało Ci powierzone w opiekę.

Wybierz tryb gry

Graj w pojedynkę lub z innymi - zadecyduj, czy wolisz prowadzić plan podboju świata sam, czy może wraz z Twoją gildią, która nie opuści Cię w trudnych chwilach i zawsze będzie gotowa wyciągnąć miecz przeciwko Twoim wrogom. Rozwijaj swoje miasto, eksploruj i zdobywaj nowe tereny, a przy tym wszystkim baw się niesamowicie dobrze! Stań się najlepszym wojownikiem, strategiem i królem i pnij się w rankingach, aż do osiągnięcia absolutnego zwycięstwa. Nie osiadaj jednak na laurach, wśród naszych graczy na pewno znajdzie się ktoś, kto postawi sukces swojego miasta na szali, by tylko zepchnąć Cię z upragnionego przez wszystkich tronu świata. Bierz udział w turniejach, bitwach, eventach – rozwijaj swoje umiejętności przewidywania przeciwników, poznaj i wykorzystaj ich słabe punkty, a także umocnij swoje. Wstępuj do najlepszych gildii lub stwórz nową, którą doprowadzisz do zwycięstwa! Pamiętaj jednak - nie będzie łatwo. W grze czeka na Ciebie dużo zadań, wyzwań i niespodzianek, którym będziesz musiał stawić czoła.

Co wyróżnia Forge of Empires od innych gier, to także możliwość grania bez wpakowywania w grę dużej ilości pieniędzy. Walutą tego świata – diamenty, możesz kupić za prawdziwe pieniądze, jednak jeśli nie chcesz wydawać możesz także zdobyć je dzięki wytrwałej pracy, sprytowi i umiejętnościach, które pomogą Ci wypełniać kolejne misje. Nagrodę za najtrudniejsze z nich będą właśnie wspomniane diamenty, które pomogę Ci przyspieszyć rozwój Twojego miasta i sprawić, że stanie się ono potężnym mocarstwem, przed którym zegną się kolana armii Twoich przeciwników. Decyduj z kim chcesz grać, jaką taktykę przyjąć oraz co dokładnie chcesz osiągnąć - sprawdź się w Forge of Empires.

Plądruj, atakuj, zdobywaj – a przy okazji nie zapomnij, że również Twoje miasto jest łakomym kąskiem dla innych graczy. Dbaj o rozwój miasta, zadowolenie armii i zwykłych mieszkańców - bądź najlepszym władcą świata Forge of Empires!