Forge of Empires

Zostań dowódcą wielkiej, prosperującej cywilizacji: W Forge of Empires będziesz prowadził  populację twojego miasta przez różne epoki w historii ludzkości.

Podróż przez historię ludzkości


 Jeśli zastanawiałeś się, czy mógłbyś dowodzić miastem, wojskiem, a może i całym kontynentem, przeglądarkowa gra Forge of Empires to coś, co powinno Cię zainteresować! Wciel się w rolę przywódcy, budowniczego i zarządcy w jednej osobie i poprowadź swoje miasto od kilkudomowej osady poprzez wiele epok, aż do osiągnięcia metropolii, której siły nic nie zachwieje. Rozwijaj nowe technologie, zbieraj drogocenne surowce, wykonuj misje przy pomocy nieustraszonej armii, ale nie zapominaj, że z planów nieskończonej ekspansji nici, jeśli nie zadbasz o zadowolenie swoich mieszkańców! Ta strategiczna gra wymaga kompleksowego działania i doskonałego planowania zarówno podbojów, jak i utrzymywania porządku i zadowolenia w mieście, które zostało Ci powierzone w opiekę.


Dzięki ciągłym aktualizacjom i ulepszeniom wybierając grę Forge of Empires możesz mieć pewność, że nie znudzisz się już w pierwszych miesiącach użytkowania - gra jest ciągle ulepszana, fabuła rozbudowywana, a team składający się z prawdziwych pasjonatów gier dba o to, by zawsze w zanadrzu czekał ciekawy event, w którym będzie na Ciebie czekać coś niesamowitego!


Stworzona przez niemiecką grupę specjalistów gra jest bardzo starannie wykonana, z wielką dbałością o każdy najmniejszy szczegół, by oprócz ćwiczenia Twoich strategicznych umiejętności, mogła cieszyć Cię pełną estetyką wykonania. Realistyczne kolory, wiernie odwzorowane charakterystyczne cechy konkretnych epok i rys historyczny wpleciony w tło Forge of Empires wyróżnia tą internetową grę spośród jej konkurencji.


Forge of Empires: Wybierz tryb gry


Graj w pojedynkę lub z innymi - zadecyduj, czy wolisz prowadzić plan podboju świata sam, czy może wraz z Twoją gildią, która nie opuści Cię w trudnych chwilach i zawsze będzie gotowa wyciągnąć miecz przeciwko Twoim wrogom. Rozwijaj swoje miasto, eksploruj i zdobywaj nowe tereny, a przy tym wszystkim baw się niesamowicie dobrze! Stań się najlepszym wojownikiem, strategiem i królem i pnij się w rankingach, aż do osiągnięcia absolutnego zwycięstwa. Nie osiadaj jednak na laurach, wśród naszych graczy na pewno znajdzie się ktoś, kto postawi sukces swojego miasta na szali, by tylko zepchnąć Cię z upragnionego przez wszystkich tronu świata. Bierz udział w turniejach, bitwach, eventach – rozwijaj swoje umiejętności przewidywania przeciwników, poznaj i wykorzystaj ich słabe punkty, a także umocnij swoje. Wstępuj do najlepszych gildii lub stwórz nową, którą doprowadzisz do zwycięstwa! Pamiętaj jednak - nie będzie łatwo. W grze czeka na Ciebie dużo zadań, wyzwań i niespodzianek, którym będziesz musiał stawić czoła.


Co wyróżnia Forge of Empires od innych gier, to także możliwość grania bez wpakowywania w grę dużej ilości pieniędzy. Walutą tego świata – diamenty, możesz kupić za prawdziwe pieniądze, jednak jeśli nie chcesz wydawać możesz także zdobyć je dzięki wytrwałej pracy, sprytowi i umiejętnościach, które pomogą Ci wypełniać kolejne misje. Nagrodę za najtrudniejsze z nich będą właśnie wspomniane diamenty, które pomogę Ci przyspieszyć rozwój Twojego miasta i sprawić, że stanie się ono potężnym mocarstwem, przed którym zegną się kolana armii Twoich przeciwników. Decyduj z kim chcesz grać, jaką taktykę przyjąć oraz co dokładnie chcesz osiągnąć - sprawdź się w Forge of Empires.


Plądruj, atakuj, zdobywaj – a przy okazji nie zapomnij, że również Twoje miasto jest łakomym kąskiem dla innych graczy. Dbaj o rozwój miasta, zadowolenie armii i zwykłych mieszkańców - bądź najlepszym władcą świata Forge of Empires!