Shini Game

Zostań bogiem śmierci i walcz przeciwko swoim wrogom!

Shini Game to darmowe MMORPG fantasy oparte na popularnej mandze i anime Bleach.

Odkryj ten świat i współpracuj ze starymi i nowymi znajomymi, broniąc się przed zagrożeniami, które czają się w dziwnej rzeczywistości. Budzisz się ze śpiączki spowodowanej obrażeniami w nowym, dziwnym świecie, którego nie znasz ani nie pamiętasz. Właściwie, to nie pamiętasz niczego! Musisz odnaleźć się w tym świecie i nawiązać nowe przyjaźnie. Stawisz też czoła przeciwnikom, którzy chcieliby zrobić ci krzywdę i uważają cię za bandytę. Jak uratujesz siebie i swoich przyjaciół? Przygotuj się na akcję w stylu Bleacha w Shini Game!

Kluczowe elementy Shini Game

Oryginalna historia ze świata anime - Shini Game jest wierne materiałowi źródłowemu i ucieszy zarówno starych, jak i nowych fanów. Podróżując spotkasz wiele słynnych postaci, takich jak Ichigo i Aizen. Będziesz walczyć przeciwko nim i u ich boku! Kolorowa grafika i barwne animacje wzmacniają tylko wrażenie, że jesteś w świecie anime.

Turowa walka - Starcia w Shini Games to potyczki całych formacji bohaterów w trybie turowym. Postaci mogą pełnić rolę awangardy, napastników i wsparcia, a ustawianie ich w odpowiednich miejscach, odpowiednie zgranie zdolności i korzystanie z kombinacji to klucze do sukcesu.

Codzienne aktywności - Walcz z potężnymi bossami każdego dnia. Lub dołącz do oblężenia w wojnie między gildiami! Broń stolicy przed falami potworów podczas ataku Ryoka, i rób wiele więcej! Oczywiście wszystko to jest dodatkiem do nie dzielonej na instancje zwyczajnej rozgrywki dostępnej w świecie gry.