Władca Smoków

Przejmij kontrolę nad smokami i pokonaj Mrocznego Pana!

Władca Smoków łączy w ciekawy sposób grę fabularną i budowanie osady. Ponadto pozwala oswoić potężne smoki i wykorzystać je do swoich celów. Z gigantycznymi jaszczurkami u boku, walczysz o panowanie nad wielkim fantastycznym światem. Podczas ostrej walki turowej jesteś zawsze w środku bitwy i musisz udowodnić, że jesteś prawdziwym taktykiem.

Zbuduj własne miasto!

W darmowej grze online Władca Smoków masz możliwość zbudowania własnego miasta. Chociaż nie masz twórczej wolności, do której przyzwyczajony jesteś od klasycznych gier budowlanych, twoja osada jest środkiem do tego, aby twoje postacie były jeszcze silniejsze. Tylko wtedy, gdy poprowadzisz dobrze prosperującą osadę, wygrasz bitwę z wrogiem.

Zostań Panem Smoków!

Ponadto MMO Władca Smoków jest dokładnie tym, co tytuł opisuje: Potężne jaszczurki odgrywają ważną rolę w tytule free-to-play. Podczas gdy Pan Mrocznych Smoków rządzi światem i rozprzestrzenia strach i przerażenie, ty sam możesz oswoić smoki i wysłać je do walki. Władca Smoków oferuje wiele różnych smoków, które można oswoić i dowodzić, aby przeciwstawić się złym siłom za pomocą czegoś równego. Jednak nawet z pomocą potężnych smoków będziesz musiał udowodnić swoje umiejętności taktyczne!

Władca Smoków zawiera ponadto wiele typowych, dobrze znanych elementów tego rodzaju gier. Sterujesz swoją główną postacią przez świat gry z perspektywy izometrycznej, wykonujesz liczne zadania, bierzesz udział w walce turowej i gromadzisz oddział dzielnych bohaterów. Każda z postaci awansuje podczas gry i uczy się nowych umiejętności, a wojownicy mogą być wyposażeni w coraz lepsze przedmioty. Niezbędne są również lochy, arena PvP, system rzemieślniczy i gildii. Na co czekasz? Zanurz się w ekscytujące bitwy i uratuj legendarny, mityczny świat!