Tribal Wars 2

Startuj nowy etap w bezpardonowej walce w średniowieczu!
Epiczne bitwy, potężne fortece, rycerze – to właśnie jest Tribal Wars 2!

Plemiona – Tribal Wars – powraca w drugiej, nowszej odsłonie. Wejdźcie już dzisiaj do średniowiecznego świata pełnego zamków, możnych władców, a także zawikłanych strategii politycznych w najnowszej grze produkcji Innogames – Tribal Wars 2. Główna idea gry nie będzie różniła się znacząco od swojego pierwowzoru. Celem każdego gracza jest efektywne zarządzanie małą osadą, jej rozbudowa, mnożenie majątku oraz zdobywanie szacunku pośród innych władców. Na początku każdy gracz powinien skupić się na nieustającym wzroście gospodarczym oraz podnoszeniu poziomów zabudowań. W tym celu musicie upewnić się, iż do Waszego zamku nieprzerwanie napływają nowe surowce.

Kolejnym ważnym elementem gry jest handel, dzięki któremu w szybki sposób będziecie mogli zapełnić królewski zamek. Każdą nadwyżkę wyprodukowanych zasobów będziecie mogli spieniężyć. Dzięki znajomościom handlowym uzyskacie również dostęp do surowców i przedmiotów, których brakuje Wam na zamku. Od Waszej pomysłowości i strategii zależy to jak szybko uda się przekształcić mały zamek w potężną twierdzę tętniącą życiem. Rozgrywka Ustalając strategię warto również wziąć pod uwagę potrzeby wojska oraz plany wojenne. Na zamek czyhają nie tylko zbójnickie armie NPC, lecz także inni gracze, którzy chętnie poszerzą sferę swoich wpływów. Dobrze wyszkolona armia i odpowiednie ustawienia obronne są atutem każdego szanującego się władcy aspirującego do grona najlepszych.

Na szczęście Tribal Wars 2 oferuję obszerne możliwości zarówno ustawień defensywnych, jak i ofensywnych. To do Was należy decyzja o tym jak chcecie sięgnąć po chwałę – siłą czy pertraktacją. Do wyboru będziecie również mieć wiele rodzajów jednostek, z których każda posiadać będzie specyficzne umiejętności i atrybuty, w zależności od potrzeb. Społeczność W Tribal Wars 2, jak na dobrą, strategiczną grę MMO przystało, możliwa będzie również interakcja z innymi graczami. Wieloosobowa rozgrywka jest ważnym elementem gry, który nie tylko zwiększa wachlarz możliwości strategicznych, lecz także zwiększa bezpieczeństwo graczy – w grupie jest siła! Każdy gracz powinien pamiętać o zachowaniu rozsądku podczas podbojów kolejnych osad. Im więcej ich posiadamy, tym trudniej zachować kontrolę oraz zapewnić im dobrobyt i nieprzerwany wzrost.